Atribuită
Cumpărare directă
pachet formulare DSV- proces-verbal constatare 1000 buc., formular F4 1500 buc., anexă reziduuri 500 buc., anexă microbiologie 500 buc., cerere analiză 1000 buc., certificat pasări vii 1000 buc., notă constatare 200 buc., registru genotip 1 buc., avize A5 500 buc., proces-verbal consatatare anexa 1000 buc., proces-verbal constatare 3 exp. 1000 buc.
- Număr anunț
- DA27632892
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA KRONOS S.R.L. (CUI 19241700)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.052 RON
- Valoare atribuită
- 2.052 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.