Atribuită
Cumpărare directă
Servicii poștale , constând în prelucrarea, expedierea electronică a trimiterilor hibride (comunicări, corespondență, mesaje etc.) ale achizitorului și predarea acestora în format fizic, în plic sigilat, către destinatarii indicați de achizitor. Serviciile sunt descrise în caietul de sarcini atașat la achiziția directă. Achiziția se va finaliza prin încheierea unui contract de servicii, în forma și conținutul din modelul de contract atașat. Prin transmiterea acceptului prestatorul își asumă cerințele minime din caietul de sarcini și prevederile din modelul de contract de servicii, atașate la achiziția directă.
- Număr anunț
- DA27610949
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.480 RON
- Valoare atribuită
- 16.480 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.