Atribuită Cumpărare directă

Prin prezenta, va prezentam oferta de pret , intocmita pe baza solicitarii transmise prin email, in data de 12.03.2021. Servicii de transport auto pe platforma , astfel: 1. Cristuru Secuiesc/Mugeni: 156 km x 2,5 lei/km = 390 lei + TVA; 2. Borsec/Zetea:280 km x 2,5 lei/km = 700,00 lei + TVA. Total servicii transport auto: 1090 lei + TVA. Serviciul de tractare se va efectua pe baza unei comenzi/ programari la numarul de telefon 0751-222.252 – Balint Csaba.

Număr anunț
DA27578415
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50118110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat