Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE ECOTAXA 1.35 LEI MANOPERA: REVIZIE 80000 KM CU KIT ACCESORII 3.5 H X 88.24 LEI PIESE: COLECTIE ACCESORII 1BUC X 432.51 LEI FILTRU ULEI 1BUC X 39.19 LEI FILTRU AER 1BUC X 38.72 LEI FILTRU HABITACLU 1BUC X 66.81 LEI PLACUTE FRANA 1BUC X 216.23 LEI SURUB 1BUC X 9.79 LEI DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 1L 1BUC X 31.68 LEI DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 4L 1 BUC X 109.44 LEI TOTAL SERVICII: 1.254,54 LEI
- Număr anunț
- DA27670964
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.255 RON
- Valoare atribuită
- 1.255 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.