Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE MANOPERA INLOC. ARC RECUPERATOR MANER USA FATA STR+DR 2H X 105.04 LEI ILOC BEC LAMPA SPATE STOP STG. 0.20H X 105.04 LEI PIESE COMUTATOR 1BUC X 181.29 LEI INTRERUPATOR DUBLU 1BUC X 181.29 LEI BEC 12V/5W STOP 1BUC X 6.29 LEI TOTAL SERVICII: 599.97 LEI
- Număr anunț
- DA27655827
- Autoritate contractantă
- MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.