Atribuită Cumpărare directă

Contract furnizare energie electrica pentru locuri de consum, JUD. CLUJ TARIF MONOM Oferta este valabila pana la data de 30.03.2021. consum estimat : 125 MWh perioada contractuala : 12 luni. pret oferta energie electrica activa: 482,27 lei/MWh din care: - pret propriu de furnizare: 279,00 lei/MWh - tarife reglementate transport: • TG: 1,30 lei/MWh • TL: 19,22 lei/MWh - servicii de sistem: 10,82 lei/MWh - tarife reglementate distributie joasa tensiune: 173,93 lei/MWh ***Pretul de oferta nu contine accize, TVA, contributia pentru cogenerarea de inalta eficienta si valoarea certificatelor verzi

Număr anunț
DA27659641
Autoritate contractantă
COMUNA MARGAU (CUI 4426220)
Furnizor / câștigător
ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.284 RON
Valoare atribuită
60.284 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.284 RON

din 60.284 RON estimat