Atribuită Cumpărare directă

Masa laborator 3 persoane - blat termorezistent-stuctura metalica,blat pal melaminat,culoare fag Dulap usi inferioare H1880-5 polite,pal melaminat, culoare fag

Număr anunț
DA27551377
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE DEZVOLTARE LEGUMICULTURA SI FLORICULTURA VIDRA (CUI 3616960)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.257 RON
Valoare atribuită
1.257 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.257 RON

din 1.257 RON estimat