Atribuită Cumpărare directă

Amelioratori (tip Vegeta, Delikat) ambalare 1 kg - 130 kg * 13 lei fără TVA/kg Arome alimentare (zahăr vanilat, vanilină) ambalare la plic de 0.8 g (125 buc./kg*8 kg=1000 buc.) - 1000 buc*0,45 lei fără TVA/buc Arome alimentare (esențe rom, vanilie) ambalare sticluțe de 25ml (40 buc./l*4 l=160 buc.) - 160 buc*1 leu fără TVA/buc Boia de ardei dulce, iute ambalare plic100 gr(10 buc./kg.*15 kg=150 buc.)- 15 kg *19 lei fără TVA/kg Borș instant - borș Vegeta, ambalare la plic de 200 gr (5 buc./kg*140 kg=700 buc.) - 700 buc * 4,50 lei fără TVA/buc Foi de dafin-ambalaj plic100 gr.(10 buc./kg*15kg=150 buc.)- 15 kg*40 lei fără TVA/kg Ingrediente (bicarbonat)- ambalare plic 50 g- 5 kg*4 lei fără TVA/kg Usturoi uscat- 15 kg*17 lei fără TVA/kg Cacao pudră- ambalare pungă de 1 kg- 60 kg* 16,5 lei fără TVA/kg Condimente - cimbru ambalare 100 gr (10 buc./kg*10kg=100 buc.)- 10 kg*22 lei fără TVA/kg Condimente -rozmarin ambalare 100 gr (10 buc./kg*7kg=70 buc.)- 7 kg *27 lei fără TVA/kg Făină de porumb (Mălai)-ambalare pungă de 1 kg.- 50 kg*2,10 lei fără TVA/kg Muștar de masă-borcan 280 gr.- 400 buc *1,7 lei fără TVA/kg Oțet alimentar din vin ambalare 1 litru- 100 litri*2,10 lei fără TVA/litru Piper- 15 kg*26 lei fără TVA/kg Sare iodată de bucătărie - ambalare pungă de 1 kg- 200 kg*1 leu fără TVA/kg Drojdie proaspătă - ambalaj max.25 g.- 10 kg*16 lei fără TVA/kg Rădăcinoase albe (păstârnac, țelină)- 60 kg*4 lei fără TVA/kg Morcovi- 100 kg*1,4 lei Smântână - ambalare la găletușă de 1 kg. -

Număr anunț
DA27562216
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
Furnizor / câștigător
CELLMAR SRL (CUI 8656435)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.854 RON
Valoare atribuită
10.854 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.854 RON

din 10.854 RON estimat