Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MONITORIZARE PRESA SCRISA CENTRALA, LOCALA - CT, STIRI SI ANALIZA MEDIA LUNA APRILIE. PRELUNGIREA SERVICIILOR PENTRU PERIOADA 01.04.2021-30.04.2021, CU MENTINEREA PRETULUI LUNAR, IN CONDITIILE EXISTENTEI FONDURILOR BUGETARE ALOCATE CU ACEASTA DESTINATIE, CONFORM ART. 165 ALIN. 1 DIN H.G. NR. 395/2016. CONFORM CONTRACT INCHEIAT IN ANUL 2020.

Număr anunț
DA27639852
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
Cod CPV
92400000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat