Atribuită Cumpărare directă

Casete preumplute cu R2A agar Milliflex+agar triptic soia Milliflex + agar triptic soia MAS 100NT

Număr anunț
DA27513602
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.852 RON
Valoare atribuită
2.852 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.852 RON

din 2.852 RON estimat