Atribuită
Cumpărare directă
Vacutainer Vacutest Kima, Gel + clot activator, Vol. 5,0 ml, capac galben Vacutainer Vacutest Kima, Clot activator, Vol. 6 ml, capac rosu Vacutainer Vacutest Kima, Na Citrate 3,8% 0,45 ml, vol. 4,5 ml, Vacuum 4,05 ml, capac albastru deschis Vacutainer Vacutest Kima, Litiu Heparina, Vol. 4 ml, capac verde Vacutainer Vacutest Kima, K3 EDTA, Vol. 3 ml, capac mov Vacutainer Vacutest Kima, tub VSH KIMASED, capac negru
- Număr anunț
- DA27603042
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.469 RON
- Valoare atribuită
- 35.469 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.