Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amorsa primer PCR King F 5’-CTGCTCATGGTATCAATCTTATCGA-3’ , 20 nmoli

Număr anunț
DA34430212
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.561.708 RON
Data publicării
03.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.561.708 RON