Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masurare a campului electromagnetic pentru STPS Neamt 700, STPS Prahova 1050 lei, STPS Gorj886 lei, STPS Dambovita 750 lei , STPS Caras Severin1374 lei , STPS Brasov 700 lei , STPS Bistrita Nasaud 986 lei , STPS Cluj 1334 lei , STPS Covasna 1220 lei, STPS Constanta 1400 lei

Număr anunț
DA27549358
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
90721600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.400 RON
Valoare atribuită
10.400 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.400 RON

din 10.400 RON estimat