Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul achizitiei consta in achizitia serviciului constand in Studiu privind identificarea riscurilor profesionale in instalatiile electrice in vederea asigurarii securitatii si sanatatii lucratorilor, in conformitate cu respectarea Cerintelor pentru lucrarea de cercetare, document atasat la campul Documente atasate, la prezenta achizitie. Contractantul isi va asuma indeplinirea cerintelor si specificatiilor privind lucrarea de cercetare si va transmite pe adresa de e-mail: georgiana.jianu@distributie-energie.ro oferta privind modalitatea de indeplinire a cerintelor.
- Număr anunț
- DA27588475
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 90711100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.