Atribuită Cumpărare directă

Servicii de expertizare și evaluare a locurilor de munca, a determinarilor privind expunerea la agenti biologici si a buletinelor de expertizare, pentru personalul Ministerului Mediului, Apelor si Padurilor, functionari publici si personal contractual. Locurile de munca ce vor fi expertizate sunt atat cele din sediul din B-dul Libertatii nr. 12, sector 5, Bucuresti, cat si din Calea Plevnei nr. 46-48. Expertizarea se va realiza in conformitate cu prevederile HG nr. 917/2017.

Număr anunț
DA27670755
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.600 RON
Valoare atribuită
16.600 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.600 RON

din 16.600 RON estimat