Atribuită
Cumpărare directă
1 Email Kober alb lucios 750ml buc 11.00 2 Diluant D551 900ml buc 12.00 3 Var lavabil Kober alb intens 15L +amorsa 3L buc 4.00 4 Amorsa 3L buc 1.00 5 Email Kober negru 750ml buc 9.00 6 Folie acoperire 20mp buc 7.00 7 Pensula 50mm buc 1.00 8 Smirghel panzat 60,80,100,120 granulatie ml 14.00 9 Email Kober galben 750ml buc 4.00 10 Banda hartie 50mm /rola buc 9.00 11 Trafalet pt lavabil buc 1.00 12 Grund Pitura anticoroziv 750ml gri buc 4.00
- Număr anunț
- DA27680243
- Autoritate contractantă
- S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.383 RON
- Valoare atribuită
- 1.383 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.