Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant lotiune gel igienizant hidratant cu Aloe Vera pt maini 1L concentratie avizata MS 70% alcool Igienizant concentrat pentru uz personal gata de utilizare Lotiunea pentru igienizarea mainilor prin frecare. Aplicare nediluat in palma dupa care se disperseaza pana la evaporare/uscare. Nu necesita clatire. Continut unui flacon: alcool etilic 70% , glicerina 1 %, apa demineralizata. Caracateristici fizico-chimice: Aspect: Lichid limpede; Culoare: Transparent; Miros: Specific etanol; PH: 8,00; Consistenta, textura: Lichid; Densitate: 0,80 g/cm3 ; Spumare: Nespumant; Solubilitate: Miscibil cu apa in orice proportie. Dimensiuni flacon: Lungime: 80 mm Latime: 80 mm Adancime: 220 mm Volum: 1 litru cu pulverizator.
- Număr anunț
- DA27515252
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBANESTI (CUI 25110165)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.311 RON
- Valoare atribuită
- 1.311 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.