Atribuită Cumpărare directă

1 Gel dezinfectant maini Meditol ICF 5L aviz MS buc 9.00 2 Maxil dezinfectant suprafete 5L aviz Biocid buc 6.00

Număr anunț
DA27519717
Autoritate contractantă
Liceul de Arta "Stefan Luchian" Botosani (CUI 3372416)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.810 RON
Valoare atribuită
1.810 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.810 RON

din 1.810 RON estimat