Atribuită
Cumpărare directă
Constatare tehnica (diagnoza) Motor Caterpillar UAM 215 MB-072.Model motor-C7DIATAATAAC, nr.serie JRA00233, numar 2666732(la temp. de sub 80⁰C motorul termic porneste foarte greu daca nu functioneaza instalatia de mentinere in stare calda, periodic apar 2 erori care reduc puterea motorului).Deplasare personal 2 ore=170km;manopera diagnoza motor 4 ore=1buc.Serviciile se vor efectua numai dupa primirea comenzii ferme din partea beneficiarului.
- Număr anunț
- DA27600773
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15509275)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 71600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.076 RON
- Valoare atribuită
- 1.076 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.