Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant clorigen pentru dezinfectia suprafetelor, pavimentelor, veselei, blocurilor alimentare, lenjeriei (Medicarine)spectru larg de actiune: bactericid (testari conform SR EN 1040; SR EN 1276) micobactericid (testare conform SR EN 14348) fungicid (testari conform SR EN 1275; SR EN 1650) virucid (testare conform SR EN 14476) sporicid (testare confor EN (13704)

Număr anunț
DA27625131
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat