Atribuită Cumpărare directă

Comuna Niculesti intentioneaza sa achizitioneze servicii inchiriere buldozer cu carburant si deservent in vederea ecologizarii depozitelor de gunoi necontrolate pe raza UAT Niculesti.

Număr anunț
DA27634249
Autoritate contractantă
Comuna Niculesti-Judetul Dambovita (CUI 4280434)
Furnizor / câștigător
SISĂNELU FOREXIM SRL (CUI 18930723)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat