Atribuită
Cumpărare directă
Standurile cu Dispenser Automat de Dezinfectant contribuie la reducerea raspandirii germenilor si virusilor si asigura dezinfectantul necesar pentru protectia angajatilor si clientilor. Standurile cu Dispenser Automat de Dezinfectant sunt foarte utile in birouri, dar si in toate zonele cu trafic intens: aeroporturi, institutii publice, magazine, spitale, scoli, universitati, spatii publice, etc. Pe langa dispenser, standul este dotat cu un spatiu reglabil de afisaj A4, unde se poate expune o foaie printata cu sigla firmei si / sau informatii utile despre importanta dezinfectarii mainilor. Stand cu Dispenser Automat de Dezinfectant si Rama A4, negru este realizat dintr-un picior telescopic reglabil de sustinere, cu diametrul de 40mm, vopsit electrostatic negru, ce se sprijina pe o baza rotunda cu dimensiunile de 36x36cm. Pe piciorul de sustinere este montata o rama A4 click frame vopsita negru, realizata din profil de din aluminiu de 25mm si un suport metalic in forma de "L", pe care se prinde dispenserul automat de dezinfectant. Intreg standul este vopsit electrostatic in culoarea neagra. Dispenserul este automat, are o capacitate de 1000ml si functioneaza prin sistemul “NO TOUCH”. Cu ajutorul senzorilor de prezenta, prin amplasarea mainii sub dispenser, acesta elibereaza doza de 1ml.Dispenserul se alimenteaza cu 4 baterii tip C / R14 / LR14 sau la priza prin intermediul alimentatorul inclus in colet. GARANTIE: 24LUNI CF OFERTA
- Număr anunț
- DA27523538
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- EXCELEXPO SRL (CUI 15963718)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.703 RON
- Valoare atribuită
- 3.703 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.