Atribuită Cumpărare directă

REFERAT NR 885 /24.02.2021 STATIE DE DIALIZA

Număr anunț
DA27589990
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
Cod CPV
33181520-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.486 RON
Valoare atribuită
5.486 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.486 RON

din 5.486 RON estimat