Atribuită
Cumpărare directă
cartofi 10kg, mere 120buc, smantina 7buc 900g, telemea 10kg, fidea 15buc, ardei gras 130buc, antricot vita 2,5kg, banane 120buc, varza 12kg, ardei rosu 5kg, lamii o,5kg, morcovi 10kg, oua 60buc, pasta tomate 12uc, praf copt 10buc, verdeata 20buc, zahar pudra 1kg.
- Număr anunț
- DA27484993
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.630 RON
- Valoare atribuită
- 1.630 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.