Atribuită
Cumpărare directă
ardei kapia 5kg,,banane 120buc, cartofi 50kg, ceapa 10kg, foi dafin 10buc, pere 120buc, morcovi 10kg, , oua 60buc, , pastirnac 10kg, , piper 20buc, osii bulion 24buc, , telina 10kg, ulei 12kg, lapte 5kg, varza 5kg, verdeata 20buc, unt 12buc.,,, legume mexicane 22buc, fidea 15buc,patrunjel 10kg
- Număr anunț
- DA27532543
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.270 RON
- Valoare atribuită
- 1.270 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.