Atribuită
Cumpărare directă
Roaba mare 1x150 Secure 600g 1x42 Ciocan 500g 1x22 Patent 180mm 1x23 Cleste 1x28 Topor 160g 1x79 Surubelnita stea 1x6,8 Surubelnita dreapta 1x3,9 Manusi textile 2x4.5 Baros 3kg 1x78 Pana fier 2x46 salopeta pantaloni+ pantalon 2x120 set Chei 1x58 Bocanci 2 x85
- Număr anunț
- DA27483955
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Poboru (CUI 25577510)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002 RON
- Valoare atribuită
- 1.002 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.