Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta trimestriala (respectiv 4 verificari/an/locatie) instalatie detectare, semnalizare si avertizare incendiu pentru un numar de 6 obiective/locatii din orasul Titu, conform prevederilor contractuale (Primarie, Casa de Cultura, Sala de sport oraseneasca , Bazin de Inot, Sediu Administrativ, Centru de ingrijire de zi pentru copii aflati in situatii de risc)
- Număr anunț
- DA27499976
- Autoritate contractantă
- Orasul Titu (CUI 4402590)
- Furnizor / câștigător
- SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
- Cod CPV
- 50600000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.