Atribuită
Cumpărare directă
KIT COMPLET BARIERA ACCES AUTO PENTRU UZ INTENS 4-5M; Kitul cuprinde: BRAT TELESCOPIC de 4-5 M, alimentare 220V, motor 24V DC, viteza de deschidere 3-6 S, lampa semnalizare si 4 telecomenzi ELMES, set fotocelule blocaj bariera in prezenta masinii. Se asigura pregatirea suprafetei unde va fi instalata; Instalare si programare sistem acces; Pretul contine materiale si manopera. 1 BUCATA 4 M; 1 BUCATA 5 M;
- Număr anunț
- DA27519265
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
- Cod CPV
- 34928100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.999 RON
- Valoare atribuită
- 17.999 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.