Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar 70%, 500ml, avizat de Ministerul Sanatatii Detalii Produs: Proprietati fizico-chimice: - Aspect: lichid limpede - Culoare: albastru - Miros: caracteristic de alcool etilic - Concentratia Alcoolica 70% vol. alc. - Ph: 5,5

Număr anunț
DA27635455
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
AAA BIROTICA SRL (CUI 15777588)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.200 RON
Valoare atribuită
6.200 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.200 RON

din 6.200 RON estimat