Atribuită Cumpărare directă

Servicii colectare deșeuri menajere perioada 15.03-14.04.2021 - cantitate 3,84 mc - str. Gării nr. 1, Eforie Sud (2 recipienți de precolectare de 0,24 mc, frecvența ridicărilor - 2 ori pe săptămână). Servicii colectare deșeuri reciclabile - sticlă, hârtie, carton, perioada 15.03-14.04.2021- cantitate 0,96 mc - str. Gării nr. 1, Eforie Sud (1 recipient de precolectare de 0,24 mc, frecvența ridicărilor - 1 dată pe săptămână). Persoană de contact: Mancaș Andreea - 0748159689

Număr anunț
DA27565270
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat