Atribuită Cumpărare directă

QUIKLOK MS331 STATIV PARTITURI NUMAR DE REFERINTA: 403585FLY PRET DE CATALOG: 116,80 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 37321700-1 Trepiede pentru instrumente muzicale sau suporturi de partituri (Rev.2) DESCRIERE: Stativ partituri QuikLok MS331 foarte rezistent cu sistem de prindere metalic reglabil pe inaltime:... mai departe 19 Increase value Decrease value 116,80 2.219,20 LAMPA LED PUPITRU NUMAR DE REFERINTA: 407283FLY PRET DE CATALOG: 49,57 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 37321000-4 Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2) DESCRIERE: Classic Cantabile Bright Light Double LED Lumină LED, versiunea dubla Se poate utiliza ca si lampa ... mai departe

Număr anunț
DA27680332
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.417 RON
Valoare atribuită
2.417 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.417 RON

din 2.417 RON estimat