Atribuită Cumpărare directă

Instrumente muzicale si suporturi necesare pentru instruirea copiilor ( 1 bariton, 1 bas si bemol, 1 toba + 8 suporturi partituri

Număr anunț
DA27513122
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.679 RON
Valoare atribuită
4.679 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.679 RON

din 4.679 RON estimat