Atribuită Cumpărare directă

EP75WNFX/1 ELF PURE TRANSELF NFX 75W 1L - 22.21 lei EP75WNFX/1ECO TAXA MEDIU ULEI 0.3/KG (EP75WNFX/1ECO) NBB - 0.27 lei

Număr anunț
DA27594859
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67 RON
Valoare atribuită
67 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67 RON

din 67 RON estimat