Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea următoarelor servicii pentru elaborarea documentatiei tehnico-economice la faza DALI pentru ”Reabilitarea energetică a Liceului de Arte Sabin Păuța”, conform caietului de sarcini și temei de proiectare. a. Expertiză tehnică, b. Audit Energetic c.Documentație de avizare a lucrărilor de intervenții (DALI) d.Studii teren (studiu geotehnic, studii topografice topo vizate de OCPI ). e.Documentația necesara obținerii certificatului de urbanism și documentația necesară avizelor și acordurilor prin certificatul de urbanism la faza DALI . Prin acceptarea initierii cumpararii de catre ofertant,acesta isi insuseste modelul de contract și caietul de sarcini. Termen execuție 90 zile conform caietului de sarcini.
- Număr anunț
- DA27551373
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- ABRAXAS SRL (CUI 1058086)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.