Atribuită
Cumpărare directă
BRANZA DE VACI 5KG,KG 10 BRANZA FAGARAS 200G (12/BAX),BUC 71 BRANZA FRAMANTATA CREMOASA 5KG,KG 10 LAPTE DE VACA 3.5%GR 1L CUTIE 12/BAX,L 12 SMANTANA 900 G 25%GR 6/BAX,BUC 6 TELEMEA PROASPATA VRAC,KG 8.50 UNT 200G 80%GR PACHET 36/BAX,BUC 36 URDA CALUP VID,KG 7.30
- Număr anunț
- DA27632479
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
- Furnizor / câștigător
- ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
- Cod CPV
- 15500000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.033 RON
- Valoare atribuită
- 1.033 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.