Atribuită Cumpărare directă

Presetupa cu garnitura M40x1,5 IP65 pentru Siguranta Circulatiei conform oferta nr 6543/03.03.2021, referat nr 6417/02.03.2021

Număr anunț
DA27508075
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
Cod CPV
34312500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat