Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de tipizate este compus din următoarele produse: cerere de eliberare bilete de calatorie - 100buc x 0.07 lei; informare - 100 buc x 0.07 lei; acord pentru prelucrarea datelor cu caracter personal - 100 buc x 0.07 lei; exprimare acord - 100 buc x 0.07 lei; declaratie de evaluare complexa, hartie - 100 buc x 0.07 lei; cerere tip de evaluare - 100 buc x 0.07 lei; anexa 6 factorii de mediu - 100 buc x 0.07 lei; ancheta sociala - 100 buc x 0.15 lei; acte necesare in vederea evaluarii complexe a persoanelor adulte cu handicap - 100 buc x 0.07 lei; ancheta sociala intocmita conform legii nr. 448/2006 republicata - 100 buc x 0.21 lei; cerere - 100 buc x 0.07 lei; declaratie - 100 buc x 0.07 lei; declaratie - 100 buc x 0.07 lei; cerere pentru acordarea indemnizatiei - 50 buc x 0.28 lei; chitantier A6, personalizat , 2 ex/set - 100 buc x 4.90 lei; registru intrare/iesire A3, 250 file, coperti cartonate - 10 buc x 68.90 lei; ancheta sociala 4A3 - 100 buc x 0.96 lei; cerere/declaratie pe proprie raspundere, 4A3 - 200 buc x 0.96 lei; ancheta sociala pentru acordarea ajutorului de somaj - 100 buc x 0.07 lei; adeverinta - 50 buc x 0.07 lei; adeverinta, anexa nr. 2 - 50 buc x 0.15 lei; declaratie pe propria raspundere a solicitantului - 50 buc x 0.07 lei; declaratie pe propria raspundere a solicitantului - 100 buc x 0.07 lei; declaratie pe propria raspundere a solicitantului - 50 buc x 0.07 lei; mapa corespondenta - 12 buc x 68.00 lei.
- Număr anunț
- DA27519470
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.442 RON
- Valoare atribuită
- 2.442 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.