Atribuită
Cumpărare directă
Atașat AC va transmite listele de cantități pe baza cărora veți elabora si prezenta pe e-mail tehnic@primariamedias, pâna in data de 26.03.2021 propunerea dumneavoastră astfel încât aceasta sa corespunda cerințelor AC . Oferta trebuie sa conțină de asemenea formularul de oferta completat cu prețul si durata de executie a lucrării ( maxim 4 luni) . Numai in cazul in care oferta va corespunde cerințelor , AC va accepta oferta.
- Număr anunț
- DA27634517
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- GAZDESIGN SRL (CUI 20441176)
- Cod CPV
- 45300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.130 RON
- Valoare atribuită
- 22.130 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.