Atribuită Cumpărare directă

Verificare pluta de salvare tip SURVIVA MK 4 TO, seria 5085910202227, capacitate 10 persoane - 1 buc. + declansator hidrostatic - 1 buc. , din dotarea navei R/M TARGU OCNA 5.

Număr anunț
DA27518308
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY SRL (CUI 6324227)
Cod CPV
71631420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.144 RON
Valoare atribuită
4.144 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.144 RON

din 4.144 RON estimat