Atribuită
Cumpărare directă
verificat hidrant interior = 10 x 50lei Verificat test presiune retea = 1 x 300lei Rolă furtun tip C cu racorduri MSZ -15Bar-20ml (avizate ptr. cutie hidrant) = 10 x 118 lei Ţeavă refulare tip C cu robinet KX07-107D-00 = 10 X 80 LEI Cheie racord BC -Otel = 10 X 16LEI Lampa de iluminat de siguranta cu leduri aplicata HIDTANT = 10 X 60 LEI
- Număr anunț
- DA27652351
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
- Cod CPV
- 35111000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.540 RON
- Valoare atribuită
- 3.540 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.