Atribuită Cumpărare directă

Comanda 1296 1. ANSAMBLU ELECTROZI DE APRINDERE SI IONIZARE CAZAN DEDIETRICH DTG320 2779.79 RON/BC, NECESAR BC1 2. CABLU ELECTROD CAZAN DEDIETRICH DTG 320 429.92 RON/BC, NECESAR BC1

Număr anunț
DA27583630
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
TEHNOTERM GRUP SRL (CUI 14473661)
Cod CPV
42533000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.210 RON
Valoare atribuită
3.210 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.210 RON

din 3.210 RON estimat