Atribuită Cumpărare directă

Servicii de configurare si impementare solutii software AvanTax AvanCont Scoala inclusa AvantaxVenituri Modul Salarizare AvanRegis Avan Social, Achizitii publice, contabilitate,

Număr anunț
DA27596334
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZA (CUI 3627196)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72268000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.533 RON
Valoare atribuită
56.533 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.533 RON

din 56.533 RON estimat