Atribuită Cumpărare directă

Contract 01.04-31.12.2021 Servicii de aistenta si de consultanta informatica,inchiriere sistem integrat contabilitate .

Număr anunț
DA27678513
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.689 RON
Valoare atribuită
22.689 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.689 RON

din 22.689 RON estimat