Atribuită Cumpărare directă

Având în vedere evoluția situației epidemiologice internaționale determinată de răspândirea coronavirusului SARS-CoV-2 la nivel mondial, se impune necesitatea transpunerii într-o platformă online comunicarea cu cetățenii. Astfel, UAT Borsa, doreste sa achizitioneze o PLATFORMĂ PENTRU DISPOZITIVE MOBILE ce facilitează următoarele:  Plata online cu cardul bancar  Consultare stadiu documente în relația cu instituția (registratura)  Transmitere automată mesaje de interes public la nivel local  Programări online pentru servicii oferite de administrație (căsătorie, buletine, etc)

Număr anunț
DA27561660
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72268000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat