Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Ajax geam 500 ml|buc|6.00|8.8000|52.80|10.03|0.00| 2.|Asevi lemn parchet|buc|12.00|10.2800|123.36|23.44|0.00| 3.|Sano floor 10L|buc|1.00|107.3700|107.37|20.40|0.00| 4.|Sano HN 60 sap. lichid4L|buc|2.00|50.6200|101.24|19.24|0.00| 5.|CIF baie cu pulv.500ml|buc|7.00|15.2100|106.47|20.23|0.00| 6.|Sano pump vase 1L|buc|7.00|14.4000|100.80|19.15|0.00| 7.|Mop bumbac |buc|7.00|5.6200|39.34|7.47|0.00| 8.|Fino burete 2/set|buc|10.00|5.5800|55.80|10.60|0.00| 9.|Fino pungi gunoi 35L|rola|15.00|5.5000|82.50|15.68|0.00| 10.|Laveta BBC|buc|100.00|1.4400|144.00|27.36|0.00| 11.|Clor Ace 2L|buc|5.00|12.3500|61.75|11.73|0.00| 12.|Domestos|buc|6.00|9.1400|54.84|10.42|0.00| 13.|Ajax universal 1L|buc|6.00|9.8500|59.10|11.23|0.00| 14.|Rola prosop autocut Wepa Prestige, 2 str, alba,220 m/rola,6 role/bax|buc|2.00|255.1300|510.26|96.95|0.00| 15.|Gel dezinfectant pentru maini Klintensiv, 5L|buc|2.00|409.5800|819.16|155.64|0.00| 16.|Cos hartie STK|buc|5.00|8.0000|40.00|7.60|0.00
- Număr anunț
- DA27503532
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.459 RON
- Valoare atribuită
- 2.459 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.