Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Cutie carton 600 x 400 x 400mm 10buc/set |set|1.00|55.0300|55.03|10.46|0.00| 2.|Banda adeziva de ambalare Tesa transparenta, 48mmx66m|rola|2.00|7.8300|15.66|2.98|0.00| 3.|Memorie interna SSD 500GB A200|buc|1.00|418.3200|418.32|79.48|0.00| 4.|Etichete albe A4.|buc|10.00|2.0000|20.00|3.80|0.00| 5.|Stick USB 32GB|buc|1.00|50.0000|50.00|9.50|0.00| 6.|Geanta laptop 15.6" |buc|1.00|184.8700|184.87|35.13|0.00| 7.|Stampila rotunda|buc|1.00|86.4000|86.40|16.42|0.00| 8.|Stampila Trodat 4911|buc|1.00|64.0000|64.00|12.16|0.00| 9.|Acumulatori 1200 mAh 2buc/set|set|4.00|15.3500|61.40|11.67|0.00| 10.|Baterii Duracell Basic AA R6, 4 buc/set|buc|1.00|16.8000|16.80|3.19|0.00| 11.|Roller gel Pentel Energel fara mecanism grip vf. 0.7mm negru|buc|10.00|8.3900|83.90|15.94|0.00| 12.|Stilou Parker Vector penita vf. fin plastic tip ABS negru|buc|2.00|88.1800|176.36|33.51|0.00| 13.|Convertor Parker plastic|buc|2.00|30.0400|60.08|11.42|0.00
- Număr anunț
- DA27503676
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.293 RON
- Valoare atribuită
- 1.293 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.