Atribuită
Cumpărare directă
pachet medii de cultura conform ANUNT PUBLICITAR NR. 1201034/09.03.2021 - APA DEMINERALIZATA , 580.00 BULION MH CU TAMPON TES 11ML, 612.00 BULION MH CU TAMPIN TES 5 ML, 600.00 BULION MH CU SANGE LIZAT DE CAL, 3200.00 PLACI EUCAMP 3, 3048.16 PLACI TESTARE EUVSEC 2, 10668.56 PLACI TESTARE EUVSEC 3 , 7620.40; PREZENTA TINE LOC DE COMANADA SCRISA
- Număr anunț
- DA27586429
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Braila (CUI 4205645)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAMED MARKET SRL (CUI 25612609)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.419 RON
- Valoare atribuită
- 26.419 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.