Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza Ciment Portland Structo Plus, Holcim, cu Duraditiv, 40 kg - 160 saci (4 paleti) - utilizat pentru constructia de cladiri rezidentiale si comerciale , elemente de exterior si interior, lucrari de renovare si modernizare. - ambalat la sac de 40 kg - termen de valabilitate minim 4 luni de la data livrarii. Paleti vor fi returnati la livrare.

Număr anunț
DA27606016
Autoritate contractantă
S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.088 RON
Valoare atribuită
3.088 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.088 RON

din 3.088 RON estimat