Atribuită
Cumpărare directă
Scaunul birou vizitator este special conceput pentru salile de asteptare, de conferinte, receptii, dar si pentru uz casnic, pentru oaspeti. Cadrul scaunului este din metal negru, vopsit in camp electrostatic, iar sezutul si spatarul sunt tapitate cu piele ecologica, de calitate superioara. Acest model este suprapozabil. Avantaje: rezistenta la uzura este usor de curatat/intretinut design natural Instructiuni de utilizare: Curata cu un material microfibre, usor umezit in apa calda is uscat ulterioara cu un material moale sau in mod natural. Petele trebuie tratate cat mai repede posibil dupa patare pentru a preveni impregnarea materialului. Pentru petele persistente, cum ar fi cerneala, utilizeaza un material din microfibre umezit intr-o solutie diluata de apa si alcool. Atentie: nu utilizeaza detergenti nu aplica solutie pentru "polish" sau produse cu continut chimic nu aplica niciodata spuma uscata nu zgariati si nu frecati viguros evita expunerea la caldura Specificatii tehnice: Brand: Antares Material: piele ecologica Tip produs: scaun birou vizitator Culoare: negru Inaltime scaun min: 81 cm Latime totala: 53 cm Adâncime totala: 53 cm Inaltime sezut min: 47 cm Latime sezut: 47 cm Adancime sezut: 43 cm Inaltime spatar: 41 cm Latime spatar: 48 cm 30 buc.*68,07 lei/buc. fără TVA
- Număr anunț
- DA27668698
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.042 RON
- Valoare atribuită
- 2.042 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.