Atribuită
Cumpărare directă
CIMENT CARPATCEMENT 40 KG\SAC BUC 20 18.64 VOPSEA LAV. DE INTERIOR SPOR 15L02,5L CADOU BUC 1 147 AMORSA POLICOLOR INT-EXT BUC 1 50.22 GLET CERESIT CT 126 5 KG\SAC BUC 1 10 PANOU LED HEPOL SLIM, 40W BUC 5 122.7 PLASA SUDAT 4*2000*5000, 100*100 BUC 4 75.45 PRIZA ELECTRICA SIMPLA 16A BUC 10 7.27 INTRERUPATOR SIMPLU ALB NOILE BUC 5 6.44 RAMA ALBA NOILE BUC 5 2.16 BATERIE DUS CU ACCESORII BUC 1 82,18 BATERIE MONOCOMANDA LAVOAR, FERRO BUC 1 55,9
- Număr anunț
- DA27553166
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALENI (CUI 3126748)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.749 RON
- Valoare atribuită
- 1.749 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.